CHRIST AGONY POWRCA Z „LEGACY”!
Opublikowano: wrzesień 28, 2016

18 listopada ukaże najnowszy- dziewiąty album powracającego do najlepszej formy Cezara i jego CHRIST AGONY! „Legacy” bo taki tytuł nosi nowe wydawnictwo, przynosi siedem utworów osadzonych „klimatem” znanym z trzech pierwszych płyt zespołu. Tym razem Cezar zaprosił do współpracy przy nagraniu bębnów Daraya (Dimmu Borgir,Vesania,Hunter) który postarał się o doskonałe klasyczne partie a efekt końcowy POWALA swoim brzmieniem!

Album został zarejestrowany i zrealizowany w Morągu w studio 666 pod okiem Michała Grabowskiego. Okładką zajął się BLACK TEAM MEDIA.

Poniżej prezentujemy track listę oraz okładkę.

Wkrótce kolejne szczegóły oraz pierwszy dźwiękowy zwiastun!

Christ Agony ” LEGACY”
1. Conjuration
2. Sigillum Diaboli
3. Seal Ov The Black Flame
4. Black Blood Ov The Universe
5. Devil Worship
6. Coronation
7. Legacy Ov Sin & Blood

Album nagrany w składzie :

Cezary „Cezar” Augustynowicz – gitara, bass, wokale oraz chóry

Dariusz „Daray” Brzozowski – instrumenty perkusyjne

VADER – „THE ULTIMATE INCANTATION”
Opublikowano: czerwiec 03, 2016

W związku z pojawieniem się nowych okoliczności prawnych, oraz dokumentów których nie posiadaliśmy w momencie rozpoczęcia procesu produkcji reedycji płyty „The Ultimate Incantation”, jesteśmy zmuszeni do odstąpienia z planowanej reedycji w formie jaką zapowiadaliśmy pojawienie tej się płyty. Jednocześnie chcemy poinformować o planowanej na rok 2017 specjalnej edycji płyty „The Ultimate Incantation of Evil” nagranej na nowo z prezentowaną już okładką przy okazji zapowiadanych wznowień, o dokładnej dacie tego wydawnictwa poinformujemy na początku przyszłego roku. Chcąc uniknąć dyskusji i spekulacji pragniemy zapewnić, iż przystępując do realizacji całego przedsięwzięcia z posiadanych przez nas dokumentów wynikało, iż bez przeszkód możemy realizować cały proces produkcyjny, niestety po kilku tygodniach po ogłoszeniu daty premiery zderzyliśmy się z całkowicie inną rzeczywistością prawną, a inne rozwiązania i kroki których próbowaliśmy i które podejmowaliśmy, aby całość doprowadzić do zapowiadanego skutku spełzły na niczym. Ze swojej strony pragniemy przeprosić za całe zamieszanie, oraz rozbudzenie nadziei fanów na zakup tego wydawnictwa w anonsowanej formie. Informacje na temat zwrotu pieniędzy za zakupione pre-ordery klienci otrzymają na indywidualne meile ze strony sklepu. Jeszcze raz przepraszamy za całe zamieszanie, dla nas to dość sroga lekcja, którą musieliśmy przyjąć.

Zespół Witching Hour

VADER – „FUTURE OF THE PAST II – HELL IN THE EAST” – PREMIERA JUŻ DZISIAJ!
Opublikowano: grudzień 14, 2015

VADER – „FUTURE OF THE PAST II – HELL IN THE EAST” – PREMIERA JUŻ DZISIAJ!
W 1996 roku Vader oddał hołd inspiratorom swojej twórczości nagrywając tzw.”tribute” album z coverami takich zespołów jak Kreator, Sodom, Cetic Frost,Terrorizer czy Slayer. Po blisko 20 latach od wydania krążka „FUTURE OF THE PAST” przyszła kolej na kolejną cześć tego przedsięwzięcia. Tym razem Peter wziął na „warsztat” stare undergroundowe polskie zespoły które w latach 80tych oraz na początku lat 90tych stanowiły siłę polskiego ciężkiego grania. Ideą drugiej części „FUTURE OF THE PAST II – HELL IN THE EAST” była chęć przypomnienia szerszej publiczności zespołów, które już nie istnieją, jednak w tamtym czasie były motorem napędowym polskiego undergroundu. Takie zespoły jak GHOST, IMPERATOR, SLASHING DEATH czy zapomniane SCARECROW lub EXORCIST dały solidne podwaliny pod „polską szkołę ciężkiego grania” która obecnie uważana jest przez wielu specjalistów za najbardziej kreatywną na świecie.”FUTURE OF THE PAST II – HELL IN THE EAST” to „korzenie” i historia polskiego METALU!

Album został zarejestrowany w białostockim Hertz studio pod okiem Braci Wiesławskich na przełomie października i listopada tego roku. Produkcją zajął się Peter oraz Bracia Wiesławscy. Smaczku całości dodają zaproszeni przez Petera goście którzy wzięli udział w nagraniu :

Markiz De Sade: KRZYSZTOF HOFER
Slaughter: PIOTR „BERIAL” KUZIOŁA
Slashing Death : ROBERT „CIPIS” GASPEROWICZ
Krabathor : BRUNO KOVAŘÍK

Dodatkowo wraz premierą drugiej części ukaże się reedycja „FUTURE OF THE PAST I” w odświeżonej formie. Okładką oraz oprawą graficzną tak jak i przypadku pierwszej części zajął się niezrównany Krzysztof Iwin (www.iwin.art.pl) , który doskonale ujął klimat tej płyty oraz jednocześnie „spiął” w całość oba wydawnictwa.

Płyta została wydana jako digi pack z książeczką, 12” czarny winyl, z drukowaną kopertą wewnętrzną, oraz drukowanym insertem. Dodatkowo jako limitowana kaseta.

W takiej samej konfiguracji została wznowiona pierwsza część FUTURE OF THE PAST.

Zapraszamy wraz z Musick Magazine do oficjalnego odsłuchu kawałka: „Ostatni Sakrament” – SCARECROW w wykonaniu Vader.

http://www.musickmagazine.pl/archiwa/4589

Na naszym media lounge do w dziale DOWNLOAD znajdziecie całą płytę. Zapraszamy do recenzowania.

Program płyty:

VADER – FUTURE OF THE PAST II – HELL IN THE EAST :
1. Ostatni Diakon (EXORCIST)
2. Noc Demona (GHOST)
3. Necronomicon (IMPERATOR)
4. Totalni Destrukce (KRABATHOR)
5. Sen Schizofrenika (MARKIZ DE SADE)
6. The Beginning of Darkness (MERCILESS DEATH)
7. Ostatni Sakrament (SCARECROW)
8. No Return (SLASHING DEATH)
9. Czas Apokalipsy (SLAUGHTER)
10. Necromaniac (THANATOS)
11. Czarny Anioł (THRASHER DEATH)

12. Wyrocznia*(KAT)

Recorded, mixed and mastered at HERTZ STUDIO
October-November 2015
Engineered by Wiesławscy Bros.

Produced by Peter & Wiesławcy Bros.

CZARNA KREW CHRIST AGONY!
Opublikowano: październik 01, 2015

Po czterech latach od wydania „Nocturn” z nowym materiałem powraca CHRIST AGONY! „Black Blood” – bo taki tytuł nosi nowe wydawnictwo, to trzyutworowa EPka zapowiadająca przyszłoroczną, dziewiątą płytę zespołu, która także pojawi się w barwach Witching Hour Productions.

CHRIST AGONY wraca zarówno brzmieniowo jak i kompozycyjne do swoich najlepszych czasów. Na nowych nagraniach słychać wyraźnie klimat lat 90. i kultowego „Moonlight”! Sam Cezar skomentował to krótko: „Koła Czasu zatoczyły Krąg… Czarna Krew Wszechświata sączy jad w piekielnych żyłach”.

Nagrań dokonano w Studio666, a nad całością graficzno-produkcyjną czuwał BLACKTEAMMEDIA (http://www.blackteammedia.pl/). Wydawnictwo ukaże się już 1 listopada w formie digipaka, kasety oraz 12” limitowanego do 300 sztuk, czarnego vinyla. Dostępna będzie także limitowana koszulka. Program EPki wygląda następująco :

“BLACK BLOOD”

1.Black Blood Universe
2. Coronation
3.Kingom Of Abyss

Uruchomiliśmy także pre-order na naszej stronie: http://store.witchinghour.pl/

Zapraszamy do premierowego ekskluzywnego odsłuchu utworu „Coronation” na stronę Musick Magazine: http://www.musickmagazine.pl/archiwa/4061

A już w grudniu br. ukażą się pierwsze zaplanowane reedycje Christ Agony, a mianowicie kultowe dema „Sacronocturn” oraz „Epitaph Of Christ”.

Obie pozycje pojawią oddzielnie się w formie vinyla, kasety, CD oraz z przygotowaną specjalnie koszulką. Nad oprawą graficzną obu wydawnictw pracuje obecnie Piotr Kurek (mentalporn.com). Wiosną 2016, wraz z pojawieniem się nowej płyty, ukażą się kolejne wznowienia: ”Unholyunion” oraz „Daemoonseth- Act II”.

Już 2 października rozpocznie się europejska trasa koncertowa upamiętniająca ćwierć wieku ekipy Cezara na Black metalowej scenie.

2.10 (HOL) LEIDEN / LAZARUS
3.10 (BEL) DEINZE / CAFE ELPEE
5.10 (UK) SOUTHAMTON / THE 1865 CLUB
6.10 (UK) LONDON / BLACK HEART
7.10 (UK) MERTHYR TYDFIL / NEW CROWN INN
9.10 (UK) MANCHESTER / RETRO BAR
10.10 (UK) SCOTLAND – GLASGOW / STEREO GLASGORE FEST

https://www.facebook.com/ChristAgony
christagony@gmail.com

NOWE WYDAWNICTWA WHP DOSTĘPNE OD DZISIAJ!
Opublikowano: wrzesień 18, 2015

ROZSZERZONE WYDANIE „Sleeptime” – SACRILEGIUM
Od dzisiaj także dostępna jest kompaktowa wersja wznowienia Sacrilegium – „Sleeptime” . To kultowe demo z początku lat 90-tych doczekało się wznowienia w odpowiednio przygotowanej i rozszerzonej formie, wzbogacone o dodatkowy CD z niepublikowanymi nagraniami z próby oraz z jednego z nielicznych koncertów. Płyta została wydana w formie digi packa z książeczką. Całość materiału audio została odrestaurowana w Hertz studio. Wersja winylowa ukaże się 15 października. Zespół obecnie rejestruje nowy album i zapowiada powrót w roku 2016 na sceniczne deski!

TRACKLISTA:

CD I „SLEEPTIME”
1.Dawn
2.Empty Side of Soul
3.Unholy Dream
4.Silence
5.Darkness…
6.Twilight

CD II „RARITIES”
REH 1993
1.Unholy Dream
2.Empty Side of Soul
3.Pazuzu*
4.Empire of Evil*
LIVE 1993
5.Unholy Dream
6.Empire of Evil*
7.Empty Side of Soul
8.Silence
9.In League with Satan (Venom cover)

* nigdy wcześniej nie publikowane

SACRILEGIUM – Darkness…


HOLY DEATH – REEDYCJA DEBIUTU

„Triumph of Evil?” – HOLY DEATH to jedna z kultowych i obowiązkowych pozycji polskiego BLACK METALU połowy lat 90tych ubiegłego wieku. Niechlujnie i z licznymi błędami wydana przez norweską Head Not Found w 1996 roku bez aprobaty zespołu, doczekała się wreszcie odpowiedniej reedycji. Wersja CD (dostępna od dzisiaj) została zaopatrzona dodatkowo w nigdzie nie publikowane nagania REH z 1996 roku. Płyta została wydana jako klasyczny jewelcase z książeczką na eleganckim papierze przygotowaną specjalnie na to wydawnictwo. Dostępne także dwie wersje kolorystyczne limitowanych koszulek. Wersja winylowa dostępna będzie od 15 października.

TRACKLISTA:
1.The Journey
2.Without Mercy
3.The Son of the Gloomy Truth
4.To the Christians
5.The Ultimate Sacrifice
6.Always Lonely
7.Without Mercy*
8.Without Mercy (special edition)*
9.The Journey*

* BONUS TRACKS REH 1996 nigdy wcześniej nie publikowane

HOLY DEATH – „Without Mercy”


EPILOGUE – GRAVELAND NA CD!

Po wydaniu wersji winylowej od dzisiaj dostępna jest także wersja CD trzeciego dema Roba Darkena. „Epilogue” to okres fascynacji dokonaniami BATHORY w twórczości Graveland, średnie i wolne tempa rytualne dźwięki i osobliwy klimat. Płyta wydana jako standardowy jewlcase z książeczką. Już dzisiaj można ją zamawiać na stronie: store.witchinghour.pl Przypominamy także że jest jeszcze dostępna winylowa wersja – ostatnie kopie znajdziecie także na naszym sklepie.
graveland

TRACKLISTA:
1.Intro
2.The Eyes of Balor
3.Shadows of Doom
4.The Forest Nemeton – Part 2
5.Children of Moon
6.Outro

GRAVELAND – „Children of Moon”

NOWY ALBUM NOMAD W CAŁOŚCI DO ODSŁUCHU!
Opublikowano: wrzesień 17, 2015

Już jutro ukaże się najnowsze dzieło NOMAD! A już dzisiaj zapraszamy do przedpremierowego odsłuchu całości materiału z „TETRAMORPH”!

Po czterech latach nieobecności z nowym materiałem powraca opoczyński NOMAD. „Tetramorph” – to mini album zapowiadający przyszłoroczną dużą płytę. Cztery utwory zawarte na najnowszym wydawnictwie Nomad to potężne ciężkie brzmienie, transowe riffy oraz „duszny” klimat, który odróżnia dość mocno ten mini Cd od poprzednich nagrań Nomad. Rejestracji dokonano w studio „Sound Division” pod okiem Arka „Malty” Malczewskiego, masteringiem natomiast zajęli się bracia Wiesławscy w Hetrz Studio. Grafikę przygotował Michał ”XAAY” Loranc. Płyta została wydana w specjalnym slipcase digi pack. Można ją zamawiać na naszej stronie: http://store.witchinghour.pl